Wellness pobyt vás zavede do oblíbeného 4* hotelu a nabídne vám kvalitní ubytování, lahodnou stravu a pestrý relaxační program v podobě dvou aromatických masáží, dvou klasických masáží, dvou zábalů, privátní relaxace ve whirpoolu, bazénu i vstup do infrakabiny.

Zde je kompletní program pobytového balíčku Wellness víkend v Náchodě: tentokrát Vás vypravíme do vyhledávaného wellness hotelu, kde si užijete víkend plný relaxace. Během pobytu si vychutnáte polopenzi – snídaně formou švédských stolů a lahodné tříchodové večeře v hotelové restauraci.

Základem programu bude však slíbená relaxace. Pro každého z páru bude připraven 90 minutový balíček procedur během kterého si odpočinete v infrakabině, při klasických masážích zádové sestavy i během regeneračních olejových zábalů. K vydatné porci relaxačních procedur ještě přidáme privátní vstup do hotelového bazénu a romantické chvíle ve whirpoolu.

K wellness víkendu lze doobjednat

K pobytu Wellness víkend v Náchodě je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro pár – 2 400 Kč, 2) Balíček Relax – pro dámu masáž hot stones lávovými kameny, pro pána relaxační masáž dolních končetin – 1 499 Kč, 3) Balíček masáží – pro dámu reflexní terapie, pro pána masáž lávovými kameny – 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného wellness hotelu Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Můžete se těšit na pokoj zařízený vkusným nábytkem v moderním zámeckém stylu. Součástí každého hotelového pokoje je koupelna, WC, LCD – TV, psací stůl s taburetkou, telefon s přímou volbou a připojení k internetu.

Stravování
Během wellness víkendu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Můžete se těšit na snídaně formou teplých a studených buffetových stolů a na tříchodové večerní menu v hotelové restauraci. Útulná restaurace v rustikálním stylu Vám nabídne nejen vybrané pochutiny, ale i svou jedinečnou atmosféru. K dispozici Vám bude též hotelový lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy a domácích dezertů od hotelového cukráře.

Lokalita wellness víkendu
Královehradecký kraj – Náchod

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází ve výborné lokalitě na zajímavé výlety. Z mnoha možností vybíráme například Adršpašsko – teplické skály, stolovou horu Ostaš, Babiččino údolí v Ratibořicích, ZOO a Safari ve Dvoře Králová, zámek Kuks, skalní město Broumovské stěny, renesanční zámek Opočno, historický Náchod či vyhlášené polské lázně Kudowa Zdroj.

Ostatní
Wellness víkend je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 400 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty i bezbariérovým přístupem.

Cena pobytu je 6999,- Kč za dvě osoby, bodová hodnota: 280

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)