Zámecký hotel, stylově zařízené pokoje, romantická večeře, privátní wellness, relaxační masáže a to vše na kouzelném místě Vás bude čekat pokud se rozhodnete pro pobyt Luxusní noc pro dva v zámeckém hotelu.

Zde je kompletní program pobytu Luxusní noc pro dva v zámeckém hotelu: tentokrát Vás vypravíme do oblíbeného Českého ráje, přímo do pohádkového zámeckého areálu. Zde pro Vás bude připraveno kvalitní ubytování ve stylových pokojích 4* hotelu. Následně se buďto vydáte na prohlídku okolních krás, samotného zámku nebo využijete vstupu do hotelového wellness centra a vychutnáte si privátní pobyt ve vířivce (včetně lahve sektu), sauně a páře.

Relaxace bude následována romantickou večeří při svíčkách s lahví sektu nebo vína ze zámeckých sklepů, kterou Vám připraví kuchařští mistři v hotelové restauraci. Druhý den ráno Vám bude naservírována „snídaně až do postele“ a po procházce třeba zámeckou zahradou se vydařený pobyt nachýlí ke konci. (Samozřejmě pouze pokud nevyužijete variantu si zámecký pobyt vychutnat na dvě noci či déle.)

K  noci pro dva v zámeckém hotelu lze doobjednat
K pobytu noc pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o druhou noc včetně snídaně formou švédských stolů – 2 500 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje pro pár – 3 999 Kč, 3) Balíček Relax Sport – 2x relaxační masáž a pronájem horských kol na půl dne pro pár – cena 1 799 Kč, 4) Balíček Relaxace – medová masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána – 1 899 Kč, 5) Balíček Luxus – masáž lávovými kameny pro dámu, aromatická masáž pro pána – 2 099 Kč, 6) Balíček Hit – jogurtovo-medový zábal pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána – 1 899 Kč, 7) Balíček Český ráj – zábal z mořských řas pro dámu, aromatická masáž pro pána – 2 099 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylové pokoje zámeckého hotelu standardu 4* jsou vybaveny koupelnou s WC, LCD televizorem, klimatizací, připojením k internetu, minibarem a trezorem. Design pokojů spojuje moderní vybavení s prvky jako kámen, dřevo, voda či zeleň, které hostům nabídnou pocit jedinečné sounáležitosti s okolní přírodou Českého ráje.

Stravování
Během pobytu Luxusní noc pro dva v zámeckém hotelu se můžete těšit na snídaní formou švédských stolů nebo se servisem až do postele a na romantickou večeři pro dva při svíčkách, kterou si nerušeně vychutnáte v hotelové restauraci. Gurmánské lahůdky jsou zde připravovány kuchařskými mistry s dlouhodobou praxí v zahraničí. V hotelu dále budete moci využít letní terasu a lobby bar.

Lokalita pobytu pro dva
Český ráj / Turnovsko – (zámecký hotel se nachází na samotě mezi Turnovem a Libercem)

Zajímavosti okolí
Zámecký hotel je situován na samý okraj Českého ráje směrem na Liberec. Český ráj nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Českému ráji dominuje jeho populární symbol, zřícenina hradu Trosky. Necelých 20 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Ostatní
Pobyt Noc pro dva je možné uskutečnit i během pracovního týdne případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (již v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

Cena pobytu je 4 999 Kč,- za dvě osoby, bodová hodnota 222

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)