Nevíte jaký pobyt ve wellness hotelu zvolit jako dárek? Žádný problém, vyberte si Volný poukaz a volbu wellness víkendu přenechejte na obdarované. Obdarovaní od nás obdrží dárkový certifikát společně s informacemi o kompletní nabídce wellness pobytů v ČR.

Majitelé Volného poukazu mohou volit ze všech pobytových balíčků z celé naší nabídky. Pokud si vyberou levnější pobyt tak se jim zbytek částky přesouvá na další objednávku nebo si mohou k vybranému pobytu doobjednat další služby (například masáže navíc, plnou penzi atd). Když si zvolí dražší wellness pobyt tak doplatí pouze rozdíl mezi cenou pobytu a hodnotou Volného poukazu.

Pokud byste v nabídce nenašli Volný poukaz v cenové relaci, kterou hledáte, rádi vám vystavíme certifikát na jakoukoliv částku dle vašeho přání.

Volný poukaz je garancí, že vyberete pro obdarované přesně takový wellness víkendový pobyt jaký si přejí. Volné poukazy patří mezi nejvíce využívanou formu dárku a tak pokud chcete někomu darovat pobyt ve wellness hotelu rádi vám Volný poukaz doporučíme a věříme, že bude mít u obdarovaných úspěch.

Pokud na dárek spěcháte, tak Volný poukaz vám dokážeme doručit emailem do 10 minut od objednávky, poštou do druhého dne. V případě dotazů na Volný poukaz či požadavku na expresní zaslání nás prosím kdykoliv kontaktujte na 739 907 010.

K dispozici jsou následující typy Volného poukazu:

1. Bronzový poukaz do wellness hotelu za 3 000 Kč

2. Stříbrný poukaz do wellness hotelu za 5 000 Kč

3. Zlatý poukaz do wellness hotelu za 10 000 Kč

4. Diamantový poukaz do wellness hotelu za 15 000 Kč

5. Briliantový poukaz do wellness hotelu za 20 000 Kč